• Maria Maślanka to muzyczne objawienie. Ma charyzmę, mocny głos i talent. Czeka ją kariera…

   

  W piątkowe popołudnie, 2 czerwca, w Liceum Ogólnokształcącym w Kolumnie absolwentka Maria Maślanka zadebiutowała w koncercie. Zorganizowała wieczór piosenki pt. „Mam ci coś do powiedzenia”. Wszystkie były jej autorstwa. To teksty dojrzałe, głębokie, pisane prosto z serca. Ponadto wielbiciele muzyki mogli posłuchać wiolonczeli, skrzypiec, gitary elektrycznej. Wokalistce towarzyszyli bowiem jej znajomi. Na scenie pojawili się: Magdalena Kirejczyk (wiolonczelistka), Julia Wojtaszek (chórki), Michał Hofman (perkusista), Natalia Karpińska (chórki), Mariusz Kozieł (gitara elektryczna), Malwina Dobrzańska (skrzypaczka), Michalina Rzepkowska (chórki).

  Grupa znajomych stworzyła świetne widowisko. Można rzec, że było profesjonalnie. Nic dziwnego, że młodzi artyści otrzymali kilkuminutową owację na stojąco. Główna bohaterka przyjmowała gratulacje oraz kwiaty. Widać było, że nie spodziewała się takiego sukcesu.

  Jestem bardzo dumna z córki. Pisała teksty od zawsze. Muzyka była jej pasją. Bardzo chciałabym, żeby spełniły się wszystkie jej marzenia, bo uważam, że ma duży –mówiła po koncercie mama Anna Maślanka.

  Grzegorz Rosiak, kierownik Łaskiego Domu Kultury filia w Kolumnie, przekazał zaproszenie od Adama Łoniewskiego, dyrektora ŁDK dla Marysi Maślanki na zorganizowanie koncertu w Łasku. Ten odbędzie się 16 czerwca w Łaskim Domu Kultury o godz. 19.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Na pewno nikt nie pożałuje, bo jak stwierdzono podczas debiutu, była to prawdziwa muzyczna uczta. Tak będzie również i w Łasku.maria2maria3

  foto: Anna Deperas

  Udostępnij