1.   21 edycję Jarmarku Łaskiego można uznać za jedną z najlepszych w historii. Pogoda była wyśmienita, na scenie pojawiły się znane i lubiane gwiazdy i każdy znalazł dla siebie jakąś atrakcję.

  3 czerwca boisko przy ul. Narutowicza wypełniło się mieszkańcami. Powodem była długo wyczekiwana i największa impreza w gminie Łask, czyli oczywiście Jarmark Łaski. Zabawa rozpoczęła się już o godz. 10.00, gdzie na małej scenie ustawionej przy Łaskim Domu Kultury wystąpiły zespoły lokalne oraz Orkiestra Dęta ŁDK. W samo południe dokonano oficjalnego otwarcia 21. edycji Jarmarku. Następnie wręczono wyróżnienia i odznaczenia sportowcom z gminy. Niektórzy dali również popis swoich umiejętności na scenie. Do godz. 14.00 trwał również blok artystyczny dla dzieci.

  Ulica Narutowicza zamieniła się w tym dniu w kolorowy deptak. Były balony, gofry, lody, zakręcone ziemniaki na patyku, masa zabawek oraz regionalne produkty do kupienia. Dla dzieci oraz dorosłych dostępne było wesołe miasteczko. Chętnych do skorzystania z atrakcji było tak wielu, że nie obeszło się bez czekania w kolejce.

  Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali również na gwiazdy imprezy. O godz. 17.30 na scenie pojawiła się Cleo z takimi hitami jak: „My, Słowianie” czy „Zabiorę nas”. Po jej koncercie na kolejną gwiazdę łaskowianie musieli czekać około dwóch godzin. O 20.30 na scenę weszła Natalia Szroeder. Okazuje się, że w Łasku piosenkarka ma całkiem liczną rzeszę fanów, którzy ustawili się tuż przy barierkach i na głos śpiewali wszystkie piosenki.

  O 22.00 rozbrzmiał aksamitny głos Grzegorza Hyżego. A tuż po nim rozpoczął się pokaz fajerwerków, który jednocz eśnie zakończył imprezę. Następna taka zabawa dopiero za rok.

  [ngg_images source=”galleries” container_ids=”31″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

  Udostępnij