•

Bartosz Pospiszył został  Mistrzem Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu! Srebrny medal zdobyła Angelika Markowska!

Mistrzostwa Polski w Mysiadle koło Warszawy odbyły się 26-28 maja i zebrały ponad 200 zawodników z 50 klubów z całej Polski. Wśród nich byliśmy i my, czyli klub Proyama z sześcioosobową reprezentacją:  Angeliką Markowską, Pauliną Grzegórską, Bartoszem Pospiszył, Alanem Korpalskim, Bartekiem Kurbielem i Hubertem Kudrą  wraz z najlepszym duetem trenerskim  Stanisławem Kołodziejskim i Dawidem Kołodziejskim. Najskuteczniejszy z całej ekipy okazał się Bartosz Pospiszył,  który eliminacje zaczął już w sobotę. Bowiem miał aż 11 zawodników w swojej kategorii do 37 kg. Walki eliminacyjne to pokaz umiejętności i wykazanie szerokiej gamy technik. Finał był tylko tego potwierdzeniem. Bartek mimo zmęczenia nie odpuścił ani na chwilę. Jego determinacja i cenne uwagi trenerów z narożnika doprowadziły go na najwyższe podium! Debiut na zawodach tak wysokiej rangi miała nasza najmłodsza podopieczna, Angelika Markowska. W finale zabrakło doświadczenia i ostatecznie Angela przywiozła srebrny medal. Reszta naszych zawodników tym razem zakończyła swój udział na eliminacjach. Jednak niewiele brakło, aby zajęli miejsca medalowe. Gratulacje dla wszystkich!Proyama1