• Policjantka z Łasku zadebiutowała w minioną niedzielę  w I Mistrzostwach Polski NABBA / WFF w Kulturystyce i Fitness najstarszej na świecie federacji amatorskiej kulturystyki. Startując w dwóch kategoriach zajęła II i III miejsce.

  Młodszy aspirant Katarzyna Staśkowska na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku jako oficer prasowy jednostki.  Po pracy zakłada strój sportowy a czas wolny najchętniej spędza na siłowni, gdzie pracuje nad proporcjami sylwetki. Swoją przygodę z siłownią rozpoczęła 3 lata temu. Chciała poprawić kondycję i siłę. Dwa lata później narodził się pomysł, aby zacząć się przygotowywawać do startu w zawodach sylwetkowych. Ostatni rok to miesiące ciężkiej pracy na treningach, ścisłej diety i wielu wyrzeczeń. Po tych miesiącach pracy postanowiła wystawić swoje ciało i charakter na próbę. Jeszcze 5 tygodni wcześniej nie myślała, że stanie na scenie tak szybko. Start w I Mistrzostwach Polski NABBA / WFF w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się w Radomiu 14 maja 2017 roku był debiutem policjantki. Były to zawody inaugurujące działalność NABBA / WFF w Polsce, federacji, w której swe pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w kulturystyce stawiał Arnold Schwarzenegger,kaśka1

  Młodszy aspirant Katarzyna Staśkowska po przejściu weryfikacji wystartowała w kategorii Miss Fitness oraz Ms. Figure Masters Women zajmując odpowiedznio II i III miejsce w tych kategoriach. Pani aspirant nie odpoczywa. Przygotowuje się do kolejnych zawodów, otrzymała bowiem powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy rozgrywane 10 czerwca 2017 r. w Kaunas na Litwie.

   

  Mł. asp. Katarzyna Staśkowska ma 35 lat, w Policji służy 10 lat. Od samego początku w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku. Pracowała w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym, Wydziale Ruchu Drogowego oraz Zespole do Spraw Nieletnich. Od 6 lat jest oficerem prasowym jednostki. Swój wolny czas poświęca głównie na treningi siłowe. Jeździ także na motocyklu, rowerze, snowboardzie i wakeboardzie.

  Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy !

  Policjantka z Łasku medal dedykuje funkcjonariuszce z komendy w Tucholi Kindze Szwedzie, która  walczy  z choroba nowotworową.

  Wszystkie informacje znajdziemy na portalu zrzutka.pl/kinga, na którym partner Kingi  zorganizował zbiórkę tak bardzo potrzebnych na leczenie pieniędzy.

  31-letnia Kinga ma na swoim koncie liczne sukcesy sportowe. Jest wicemistrzynią świata i mistrzynią Europy w fitnessie sylwetkowym.

   

  źródło: policja kaśka

  Udostępnij