• Dwie Mistrzynie Polski w Kickboxingu w ringowej formule Low Kick!

  Weekend 21-23  kwietnia należały do klubu sztuk walki Proyama. Jego  reprezentantki  Angelika Szczepańska, Magda Gołębowska i Karolina Kubiak, oraz niesamowici trenerzy Stanisław Kołodziejski i Dawid Kołodziejski świetnie się spisali na zawodach.

  Mistrzostwa Polski w formule Low Kick Polskiego Związku Kickboxingu odbywały się w Nowym Targu. Rywalizowało w nich  prawie 200 zawodników z 66 klubów z całej Polski. Debiutowała  juniorka młodsza, Magda Gołębowska, świetnie radząc sobie w pojedynku eliminacyjnym. Pierwsza runda należała do niej, jednak troszkę zabrakło doświadczenia, aby przetrzeć szlak eliminacyjny. Jednak wszyscy są dumni z jej tak dobrego występu.

  Juniorka młodsza, Angelika Szczepańska już trzeci raz mierzyła się z jedną ze swoich przeciwniczek i znowu utarła jej nosa w eliminacjach. Finał miała bardzo ciężki, bowiem jej rywalka była bardzo wysoka i jak na juniorkę, bardzo doświadczona. Jednak Angelika pokazała klasę i do Łasku wraca ze złotym medalem i tytułem Mistrzyni Polski!

  Po kolejny tytuł Mistrzyni Polski sięgnęła  doświadczona seniorka Karolina Kubiak. Wszystko w jeden dzień, eliminacje przed południem, finał po południu. Tym razem to Karolina wygrała  ze swoim zmęczeniem i co najważniejsze ze swoimi rywalkami. Nie było wątpliwości, Karolina również wraca z pucharem i złotym krążkiem oraz tytułem Mistrzyni Polski w Kickboxingu.

  Walki finałowej pogratulował Karolinie trener Kadry Narodowej K-1, Tomasz Mamulski, zachęcając do rywalizacji w tej formule. No i nasi wspaniali trenerzy, shihan Stanisław i sensei Dawid. Świetne rady i uwagi z narożnika płynęły właśnie od nich. Dzięki nim możemy cieszyć się z tak ogromnego sukcesu w postaci tytułów Mistrzyń Polski! Zawodniczki w  klinice Columna Medica  regenerowały się przed turniejem.

   

   

   

  Udostępnij