• Karolina Kubiak i Stanisław Kołodziejski z klubu sztuk walki Proyama otrzymali specjalne nagrody od marszałka Witolda Stępnia.

   

  Uroczysty trening odbył się 18 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Łasku. Marszałek wręczył Karolinie Kubiak czek na 2,7 tys. zł, a trenerowi Stanisławowi Kołodziejskiemu 2950 zł. Witold Stępień nagrodził w ten sposób wybitnych sportowców i ich trenerów z całego woj. łódzkiego.

  W tym gronie są zarówno wybitni sportowcy znani z telewizyjnych ekranów, jak i ci, z małych klubów, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do promocji kultury fizycznej oraz województwa łódzkiego – powiedział

  Marszałek zobaczył jak wygląda trening klubu, przymierzył rękawice i zmierzył się z Karoliną Kubiak.  Był też czas na pamiątkowe zdjęcia.

  Karolina Kubiak i Angelika Szczepańska z Łasku to wschodzące gwiazdy polskiego kickboxingu. Pod czujnym, trenerskim okiem Stanisława Kołodziejskiego z Proyama Federacja Sportu i Sztuk Walki już osiągają najwyższe laury w Europie i na świecie. A w Columna Medica zażywają odnowy i rehabilitacji po ciężkich treningach. To modelowy przykład współpracy biznesu i świata sportu. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy – choć w rękawicach to nie było takie proste.  Ogromnie się cieszę, że tym razem mogłem wręczyć symboliczne czeki za dotychczasowe wybitne wyniki sportowe Karolinie i Panu Stanisławowi Kołodziejskiemu – dodał

  Gratulujemy kolejnych sukcesów.

  fot: facebook

  proyama1proyama6proyama7proyama2proyama3proyama4

  Udostępnij