• MULKS Łask 12 lutego wystąpił w halowym turnieju piłki nożnej w Uniejowie. 20 drużyn podzielono na cztery grupy. MULKS Łask zagrał w grupie A, gdzie rywalizował z KS Falubaz Zielona Góra, Football Academy Łódź, Termy Uniejów oraz Termy Ner Poddębice. Piłkarze wygrali bez żadnej porażki, jeden remisując jeden mecz Z 10 pkt. i bilansem 14:2 pewnie awansowali do ćwierćfinału. MULKS ŁASK – TERMY UNIEJÓW 8:0 MULKS ŁASK – NER PODDĘBICE 2:0 MULKS ŁASK – FOOTBALL ACADEMY 2:2 MULKS ŁASK – KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2:0 W ćwierćfinale MULKS pewnie zwyciężył z Wartą Sieradz 4:0 i wywalczył awans do półfinału, gdzie zmierzył się z Widzewem Łód. W regulaminowym czasie gry wynik był remisowy 1:1. Sędzia zarządził rzuty karne, w których pokonaliśmy rywali z Łodzi 2:1. Awans do finału zawdzięczamy Naszemu bramkarzowi Filipowi Bulzackiemu, który w pięknym stylu obronił dwa rzuty karne. W finale zawodnicy zmierzyli się z gospodarzem turnieju Termami Uniejów. Już po pięciu minutach piłkarze przegrywali 2:0 Na 5 minut przed końcem udało się zdobyć bramkę kontaktową. Do końca meczu przeważaliśmy, ale niestety brakowało trochę szczęścia naszym napastnikom. Piłkarzom udało się wywalczyć srebro. Wyróżnionym zawodnikiem został Oskar Szczepaniak, który otrzymał oryginalną koszulkę z autografem Jerzego Brzęczka.

– Dziękujemy Naszym Małym Zwycięzcom za charakter, który pokazali na boisku i za walkę do ostatniego gwizdka. Podziękowania również dla trenerów Grzegorza Stolarka i Sławomira Świątka za przygotowanie naszych mistrzów do turnieju – mówi Rafał Szymczyk, sekretarz MULKS

MULKS Łask : Filip Bulzacki, Bartosz Szymczyk, Wojciech Michalak, Michał Miksa, Oskar Szczepaniak, Kacper Świątek, Norbert Duraj,Julian Brylski, Bruno Szylberg, Wojciech Stachowiak