• Zdobądź kwalifikacje, gwarantujące atrakcyjną pracę!

  Czy wiesz, że na zachodzie Europy wciąż brakuje opiekunów medycznych? Nasze pielęgniarki wyjeżdżają z Polski, by dobrze zarabiać w krajach Unii Europejskiej. Teraz i Ty łatwo możesz zdobyć podobne kwalifikacje. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK prowadzi właśnie rekrutację na kierunki medyczne. Bezpłatne zajęcia rozpoczynają się już w lutym.

  Europa się starzeje. W krajach takich jak Niemcy czy Wielka Brytania wciąż przybywa seniorów, osób chorych i niesamodzielnych. Potrzebują one pomocy. Niestety wciąż zbyt mało osób kształci się w specjalnościach takich, jak opiekun medyczny czy technik masażysta. Dlatego fachowcy z Polski są bardzo potrzebni i mile widziani. Ciągle brakuje profesjonalistów w zawodach medycznych, dlatego za ich usługi płaci się w Europie solidne pieniądze. ŻAK oferuje takie wykształcenie. Teraz możeszbez żadnych trudnościzapisać się do jednej ze szkół medycznych ŻAKA w całej Polsce.

  „- Zajęcia to mieszanka teorii oraz wielu godzin zajęć praktycznych. Tego typu spotkania umożliwią nabycie zupełnie nowych umiejętności, ale także stwarzają doskonałą okazję do wyrwania się z codziennej rutyny i poznania nowych ludzi” – mówi Daria Wojciechowska, DYREKTOR SZKOŁY ŻAK w Zduńskiej Woli. zajęć w trybie dwuletnim możesz zdobyć kwalifikacje, które pozwolą na niezwłoczne rozpoczęcie pracy w zawodzie opiekuna medycznego lub technika masażysty. Wystarczy wejść na stronę internetową ŻAKA, znaleźć siedzibę szkołyi zapisać się całkowicie BEZPŁATNIE.

  Czego uczą się kandydaci na OPIEKUNA MEDYCZNEGO? Wiadomo, że taki specjalista musi zadbać o starszą czy chorą osobę, zaspokajać jej podstawowe potrzeby życiowe. Opiekunmedyczny powinien mieć bardzo dobre zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz rozwiniętą empatię, tak ważną w kontakcie z drugim człowiekiem.

  Równie cenionymzawodem na rynku usług medycznych jest TECHNIK MASAŻYSTA. Zajęcia w tejspecjalności, oferowane przez ŻAKA, zawierają w swym programie nie tylko praktykę różnych rodzajów masażu. Jest tu także nauka języka obcego, a nawet podstawy przedsiębiorczości. Osoba, która kończy ten kierunek, odbierając państwowy dyplom, jest gotowa nie tylko do podjęcia atrakcyjnej pracy w kraju lub zagranicą, ale może też spokojnie myśleć o rozpoczęciu własnej praktyki.

  Naukę w ŻAKUbardzo łatwo rozpocząć.Słuchaczem ŻAKA mogą zostaćosobypełnoletnie – absolwenci szkół średnich zawodowych, osoby z maturą i BEZ MATURY, a także chcące zmienić swe zawodowe kwalifikacje.ŻAK zajmuje się po prostu edukacją dorosłych.

  Ponadto już od marca rusza w Zduńskiej Woli kurs TRENERA PERSONALNEGO

  Kursy przygotowują do prowadzenia zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Pozwalają zdobyć wiedzę teoretyczną m.in. z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, tworzenia planów treningowych, badania potrzeb klienta, a także praktycznych metod ćwiczeń z wykorzystaniem różnego sprzętu fitness. 

  Wszystkie zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym, zarówno praktyczne jak i teoretyczne, odbywać się będą w Fitness Club Family Center przy ul. Dąbrowskiego 13.

  Zapisy trwają w Sekretariacie Szkoły ŻAK w Zduńskiej Woli przy ul. Królewskiej 6.

  ZADZWOŃ! 43 825 48 90

  Już dziś możesz zarezerwować miejsce online na www.zak.edu.pl/formularz

  Cała oferta dostępna na naszej stronie internetowej www.zdunska-wola.zak.edu.pl

  Udostępnij