• 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na stałe zapisze się w świadomości mieszkańców Gminy Sędziejowice.

  Już w najbliższą niedzielę dwudziestu wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać na terenie Gminy Sędziejowice. Kwestować będą przy kościołach, marketach i podczas wydarzeń towarzyszących. Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

  – W Sędziejowicach wielkie granie rozpocznie się już od godzin porannych w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sędziejowicach, gdzie rozegrany zostanie Noworoczny Turniej Piłki Nożnej organizowany przez GKS Sędziejowice. O 14.00 natomiast wystartuje koncert finałowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach nad którym czuwa Katarzyna Matusiak – zapowiada szef sztabu WOŚP, Dariusz Cieślak.

  W programie m.in. koncerty i występy grup: Kapela „Sędziej”, „Mała Kontra”. TRIO Gitarowe, „Wesołe Skrzaty”, „MALAKI” i „Gwiazdeczka”, Teatr „Pinezka” i Teatr „Rebelia”, „PAKA”, „Kwanzamp”, „Mali Sędziejowiczanie”. Działać będzie również specjalna kawiarenka WOŚP-owska.
  Szczególną atrakcję przygotowała Grupa Motocyklowa Forever Young. Wszyscy fani „dwóch kółek” będą mieli niecodzienną okazję w trakcie koncertu przyjrzeć się z bliska maszynie Harley Davidson.
  – W trakcie koncertu licytacje na rzecz WOŚP. Będzie można nabyć min. Koszulkę GKS Bełchatów, bony do Columna Medica czy Term Uniejów, scenkę teatralną z udziałem Teatru Rebelia, gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wiele innych, równie atrakcyjnych przedmiotów – zapowiada Cieślak.

  Licytacja będą odbywały się w przerwach pomiędzy poszczególnymi występami. Poprowadzi je Adam Łoniewski.

  Więcej szczegółów i informacji na www.facebook.com/wosp.sedziejowice.

  wosp

  Udostępnij