• • W Mistrzostwach Powiatu Łaskiego w piłce ręcznej uczniowie LO w Kolumnie zajęli I miejsca zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. 14 listopada w hali sportowej 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady. W zawodach brały udział reprezentacje LO Łask, ZSP nr 1 Łask oraz LO z Łasku Kolumny. Najlepszym zespołem okazała się właśnie reprezentacja dziewcząt z Kolumny, która pokonała ZSP nr 1 (12:3) i LO Łask (10:4), kwalifikując się do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się w Wieluniu. 16 listopada walczyli chłopcy. Tutaj również zwyciężyli uczniowie z LO w Kolumnie. W finale zmierzyli się z ZSP nr 1 w Łasku, pokonując ich 9:6.

• Drużyna piłki nożnej reprezentująca 32. BLT wzięła udział w XI edycji wojewódzkiego finału „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa” w Łodzi. W meczu przeciwko reprezentacji łódzkiej policji lepsi okazali się wojskowi z Łasku, pokonując rywali w karnych 3:4 (w regulaminowym czasie był remis 4:4).

• Dwa brązowe medale zdobył pochodzący z Pleszewa, a mieszkający i służący w łaskiej jednostce Dominik Chmiel. Oba krążki wywalczył w Łodzi w turnieju Octopus BJJ Cup 3 w kategoriach Elita i Open Elita. Zawody odbyły się 19 listopada.

• Reprezentanci sekcji biegowej „Jastrząb” z 32. BLT z Łasku wzięli udział w biegach powszechnych. W I Poznańskim Biegu Niepodległościowym na dystansie 10 kilometrów Bazę reprezentowali: por. Sylwia Aleksander, ppor. Michał Cenkier, st. chor. szt. Jarosław Pękala, st. chor. szt. Janusz Milczarek, st. chor. Mariusz Szaflik, st. chor. Sławomir Gajda, st. sierż. Adam Karbowiak i plut. Sylwia Krawczyk. Michał Cenkier zajął II miejsce w kategorii open, a także I miejsce w kategorii wiekowej i w kategorii służb mundurowych. Natomiast por. Sylwia Aleksander i plut. Sylwia Krawczyk w kategorii służby mundurowe znalazły się w pierwszej dziesiątce.

• Siatkówka III liga: Huragan Widawa – Luks Dobroń 0:3.

• GKS Sędziejowice wygrał trzecią odsłonę piłkarskiej Zduńskowolskiej Ligi Prezydenckiej (bilans: 2 zwycięstwa i 1 remis). Tym samym umocnił się na pozycji lidera.