• Pilnie potrzebna jest krew dla Sebastiana Pruszczyka, łaskowianina, który poważnie ucierpiał w wypadku w Pabianicach. Jego stan zdrowia jest bardzo ciężki.
    Do wypadku doszło w nocy z 27 na 28 lutego w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej. Sebastian nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Uderzenie było bardzo silne. Chłopak w stanie ciężkim trafił do szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi. Jego stan zdrowia w dalszym ciągu nie uległ poprawie. 22-latek znajduje się w śpiączce farmakologicznej i bardzo potrzebuje krwi. Pomóc może każdy. Wystarczy oddać ten bezcenny, ale jakże drogocenny płyn (nieważna jest grupa krwi) i zaznaczyć, że jest on przeznaczony dla Sebastiana Pruszczyka, który znajduje się w szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.
    Krew będzie można oddać 6 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Łasku od godz. 9.00 do 12.00. 9 marca w ZSP nr 1 (Ekonomik) od godz. 9.00 do 12.00, a 10 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Kolumnie od godz. 10.00 do 13.00.
    Pamiętajmy! Potrzeba tak niewiele, żeby móc uratować komuś życie.
    * Do tematu dramatycznego wypadku Sebastiana jeszcze powrócimy.

    Udostępnij