• Łaskowianin Artur Golański wystąpił w Dzień Dobry TVN. Piłkarz rozprawiał o… modzie.
    Wychowanek MULKS Łask, aktualnie piłkarz trzecioligowego Łódzkiego Klubu Sportowego, znalazł się w materiale Filipa Chajzera dotyczącym stylizacji polskich kopaczy. Na tapecie znalazł się outfit Grzegorza Krychowiaka, reprezentanta Polski, który znany jest z ekstrawaganckiego stylu. Dziennikarz postanowił więc sprawdzić, ile kosztuje codzienny strój piłkarza.
    Chajzer wybrał się na Plac Trzech Krzyży, gdzie znajduje się ulubiony sklep z ubraniami zawodników klubu Legia Warszawa, a także innych piłkarzy. Dziennikarza najbardziej zdziwiły srebrne buty z ćwiekami, ale okazało się, że znajdują wielu zwolenników. Prezenter, żeby poczuć się jak ligowy zawodnik, od stóp do głów ubrał się w ciuchy z luksusowego sklepu. Cała jego stylizacja kosztowała 20 tys. zł.
    W kolejnej części materiału Chajzer wybiera się z wizytą do zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego, gdzie gra nasz łaskowianin. Artur Golański odpowiedział dziennikarzowi, że najczęściej ubiera się w dresy, bo jest mu najwygodniej. Jego klubowi koledzy stwierdzili, że nie przywiązują dużej wagi do ubioru, ważne, żeby było schludne i czyste. Cóż, ekstrawagancja jakby mniejsza, ale wszystko jest kwestią gustu.

    Udostępnij