• W sobotę 30 stycznia w Sędziejowicach odbędzie się bal charytatywny z którego dochód przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznego sprzętu dla chorej na porażenie mózgowe Julii Gabrysiak.

   

  Urządzenie NF Walker, które chcą zakupić organizatorzy da dziewczynce możliwość samodzielnego stania i chodzenia przy zachowaniu stabilnej i skorygowanej pozycji. Dzieci z zburzeniami ruchu i postawy potrzebują więcej niż tylko mobilizację lub korektę sprawności ruchu. Dzięki NF-Walker poprawiona zostaje postawa dziecka i otrzymuje ono możliwość aktywnego udziału w życiu codziennym. Jednym słowem – Julka będzie mogła chodzić! Bal jest więc doskonałym sposobem aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

  – Przewidujemy tego dnia wiele atrakcji. Zarówno licytacji czy loterii fantowych, jak i konkursów w trakcie których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Każdy może pomóc bawiąc się na balu, ale także przekazując jakieś atrakcyjne przedmioty na licytacje. Mamy już trochę niecodziennych gadżetów od znanych i lubianych m.in. wokalisty zespołu Video, czy mistrza olimpijskiego Artura Partyki – zapowiada Dariusz Cieślak, współorganizator wydarzenia.

  Cały czas można się jeszcze zapisać na bal. W tym celu należy skontaktować się z Małgorzatą Pietą pod numerem telefonu 603 552 349. Kosztu uczestnictwa jeden osoby to 100 złotych (w tym: 4 ciepłe posiłki, zimne przekąski, ciepłe i zimne napoje).

  Osoby zainteresowane ofiarowaniem przedmiotów na licytację organizatorzy proszą o kontakt pod numerem telefonu 663 223 238 lub mailowo: dariusz.cieslak@onet.pl.

  Zbiórkę można wesprzeć również wpłacając darowiznę na konto: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym AMI, LudowyBank Spółdzielczy: 35 9279 0007 0031 9870 2000 0010
  z dopiskiem w tytule „Julka Gabrysiak”.

  Udostępnij