• 264 zawodników z całego kraju brało udział w rywalizacjach sportowych, które odbyły się w Łasku.
    28 listopada w Łasku odbyła się  Ogólnopolska Liga Thratlonu Sztuk Walki Dzieci i Młodzieży. Dzieci  i modzież rywalizowała w większości  formuł  kontaktowych takich jak: karate, grappling, Thai- boxing, MMA. W  lidze wzięło udział 264 zawodników  z klubów: Sompolno, Włocławek, Izbica Kujawska, Choceń ,  K1 Ostrów Wielkopolski,  IBK Tuliszków , IBK Poznań , IBK  Wągrowiec, Konin,Pułtusk, Kyokushin Lipno,  Włoszczowa, Muay – Thai Łódź , TSW Wieluń, TSW Burzenin ,TSW Bełchatów, TSW Buczek, TSW Łask, TSW Zduńska Wola, TSW Dobroń. Nasze łaskie bractwo również na zawodach wypadło bardzo dobrze. Impreza organizacyjnie wypadła bardzo dobrze, a zawodnicy pokazali bardzo wysoki poziom. Organizatorzy są zadowoleni z przygotowanie pierwszej imprezy, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców powiatu łaskiego. Trzeba również podkreślić, że w imprezach organizowanych przez Łaskie Bractwo rywalizują zawodnicy z różnych klubów i federacji. Zawodnicy jako nieliczni nie boją się rywalizować z innymi. Dzięki temu nabierają doświadczenia, które w przyszłości może pomóc podczas obywania walk na profesjonalnych turniejach i galach.
    – Jestem zadowolony, że wystarczy wspólne logo TSW, aby zjednoczyć różne federacje i stowarzyszenia do wspólnej rywalizacji, poprzez które możemy wejść na szczyt  i wychować zawodników światowego formatu. Cieszę się również, że miałem zaszczyt wystartować po  raz pierwszy na ziemi łaskiej i odnieść wspaniałe zwycięstwo z doświadczonym zawodnikiem, który ma na swoim koncie wygraną w kwietniu walkę w Muay- Thai w tajlandi – mówi Piotr Bąk z Łaskiego Bractwa  Thratlonu Sztuk Walki
    Z sześciu walk wieczoru  aż pięciu zawodników TSW Łask i Zduńska Wola odniosła wspaniałe zwycięstwa.  Pierwsze miejsca zdobyli: Paweł Bartosik, Tomasz Mirowski, Andrzej Niepsuj, Marcin Sobieraj, Piotr Bąk.  Łaskie Bractwo za pośrednictwem gazety dziękuje osobom, które pomogły w organizacji  Ogólnopolskiej Ligi Thratlonu Sztuk Walki Dzieci i Młodzieży. Jako ciekawostkę dodajemy również, że klub rozpoczął  partnerską współpracę (organizację wspólnych imprez sportowych) z IBK Poland Kyokushin Budo Kai i już marcu 2016 roku sekcje TSW będą rywalizować  w Mistrzostwach Polski IBK. Trzymamy kciuki, a dla łaskich fanów sztuk walki taka informacja to nie lada gratka.

    Udostępnij