• Buczkowscy tenisiści odnoszą kolejne sukcesy.
    6-8 października w Jastrzębiu Zdroju rozegrano I Grand Prix Polski żaczek w tenisie stołowym. Z bardzo dobrej strony pokazała się tam najmłodsza tenisistka LTSR Gieros Buczek – Wiktoria Weronika Wróbel, która ukończyła zawody na dziewiątej pozycji. Nasza mistrzyni kraju skrzatek (do lat 9) przez najbliższe dwa lata rywalizować będzie w kategorii żaczek (do lat 11). Warto podkreślić, że w gronie 64 zawodniczek z całego kraju tylko kilka dziewczynek grało z rocznika buczkowskiej tenisistki i dlatego występ Wiktorii należy uznać za bardzo udany.  Natomiast w Łodzi rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorów (do lat 18). Bardzo dobrze w tych zawodach wypadł tenisista z LTSR Gieros Buczek – Michał Oracz, który zajął drugie miejsce i tym samym zakwalifikował się na II GPP juniorów do Zielonej Góry. Warto nadmienić, że ten zaledwie 16 letni tenisista znajduje już miejsce w podstawowym składzie II ligowej drużyny trenera Longina Wróbla.
    14 listopada w Gorzkowicach odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek (do lat 15). Znakomicie w tych zawodach zagrała 9-letnia Wiktoria Wróbel, która zajęła trzecie miejsce. Zawodniczka LTSR Gieros Buczek zwyciężała z nawet o pięć lat starszymi zawodniczkami. Reprezentantki tego samego klubu Zuzanna Niciak i Marta Holak zostały sklasyfikowane na miejscach: 13-16 Zuzanna i 17-20 Marta.