• Strażacy z OSP Łask zbierają pieniądze na torbę ratowniczą z kompletem szyn Kramera i deską ortopedyczną. Liczy się każdy grosz.
  torba ratownicza
  Nie ma wątpliwości, że straż pożarna wykonuje heroiczną pracę. Strażacy nie tylko gaszą pożary, ale pojawiają się wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego. Często narażając siebie ratują innych. Do tego niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Druhom OSP Łask przydałaby się zestaw  pierwszej pomocy przedmedycznej, w której w skład wchodzi  torba PSP-R1 oraz deska ortopedyczna. Strażacy szukają pieniędzy wszędzie. Na stronie internetowej www.zrzutka.pl pojawiła się prośba naszych druhów o sfinansowanie przez internatów potrzebnego sprzętu. Wymagana kwota to 6200 zł. Póki co udało się zebrać 820 zł. Wpłacać pieniądze za pośrednictwem strony można do 31 grudnia. Wystarczy kliknąć na zakładkę wpłać. Minimalna kwota to 1 zł. To naprawdę niewiele, a wspólnymi siłami można rozwijać naszą lokalną jednostkę.
  – Nasza jednostka dysponuje dwudziestoma wyszkolonymi ratownikami, którzy zawsze gotowi są udzielić pomocy potrzebującym, a statystki z ubiegłych lat pokazują, że zestaw do udzielania pierwszej pomocy bardzo nam się przyda i dzięki niemu skutecznie wspomożemy w pracy Państwową Straż Pożarną. Nigdy nie wiadomo jak szybko ktoś będzie potrzebował pomocy dlatego chcemy jak najszybciej doposażyć jednostkę w nowy i niezbędny sprzęt. Niestety, nie posiadamy odpowiednich funduszy, aby samodzielnie zakupić torbę, dlatego liczymy, że dzięki waszej pomocy uda się zebrać potrzebną kwotę, dzięki której doposażymy naszą jednostkę. W zamian za udzieloną nam pomoc zapraszamy wszystkich darczyńców na szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, szczegóły można uzyskać u organizatora zrzutki.
  Wspólnymi siłami taka kwota stanowi naprawdę niewielkie wyzwanie, które wierzymy, że uda się zrealizować.Liczymy na waszą hojność i wsparcie. Z góry dziękujemy i pozdrawiamy – piszą strażacy
  Nie ma na co czekać. W tym przypadku każda złotówka jest na wagę złota. Zachęcamy do głosowania.

  Udostępnij