• Komenda Powiatowa Policji w Łasku odniosła kolejny sukces. Funkcjonariusze odzyskali skradzionego subaru i zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Łask.
    W połowie października policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży subaru impreza, oraz kluczyków i dokumentów od tego auta. Pokrzywdzona oszacowała wartość skradzionego pojazdu na 10 000 złotych. Śledztwo w tej sprawie prowadzili funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej.
    – Funkcjonariusze z Łasku ustalili, gdzie znajduje się skradziony samochód. Subaru stało przed posesją 41-letniego mieszkańca gminy Łask. Po przeszukaniu mieszkania zajmowanego przez mężczyznę policjanci znaleźli kluczyki oraz dokumenty od skradzionego auta, a także ponad 4,5 grama amfetaminy – mówi mł. asp. Katarzyna Staśkowska, oficer prasowy KPP Łask
    41-latek został zatrzymany. Policjanci ustalają, jaki był udział mężczyzny w zdarzeniu, sprawa pozostaje rozwojowa. Kryminalni nie wykluczają dalszych zatrzymań. Odzyskany pojazd powróci do właściciela.

    Udostępnij