• 24-25 października w Łodzi odbył się Międzynarodowy Turniej Tańca International Dance Sport Gala Łódź Open 2015 pod patronatem prezydenta Łodzi , który poprowadziła Iwona Pavlović.
  Rywalizowało ze sobą 160 par z całego kraju, Sandra Tomczak mieszkanka Kolumny wraz ze swoim partnerem tanecznym Jakubem Szczepaniakiem reprezentując Tiger Team Łódź zajęła piąta miejsce w ścisłym finale Mistrzostw Polski zdobywając najwyższą klasę taneczna w swoim wieku.
  Ta skromna dziewczynka wchodząc na parkiet zmienia się w dojrzała osobę, która świadomie kontroluje swoje kroki i gesty taneczne, styl, gracja i przepiękne kreacje, które są również nieodłącznym elementem każdego tańca to wszystko zauważone zostało przez sędziów, którzy bardzo wysoko ocenili właśnie tę parę.
  Sandra intensywnie trenuje od  6 lat stając cały czas na podium tanecznym. Jest to jej pasja i z tańcem wiąże swoja przyszłość zawodową. Nastolatka cały czas wspierana jest przez swoich rodziców i brata, który jest z niej bardzo dumny. Magda mama to właśnie ona pokazała i zawiozła na pierwszy trening do Szkoły Tańca ES- KADRA w Pabianicach, a później był  kolejny i kolejny aż stało się tak że treningi były coraz bardziej intensywne i trwały po kilka godzin  dziennie cztery, pięć razy w tygodniu.
  Od kwietnia 2014 r trenuje w TIGER TEAM ŁÓDŹ. Krzysztof  Cisek trener tańca to pod którego okiem Sandra i Kuba mogą rozwijać swój taneczny talent to on stawia coraz wyżej poprzeczkę widząc niesamowite efekty ich wspólnej ciężkiej pracy.
  Sandra to bardzo utalentowana dziewczynka taniec to jej życie na który poświęca bardzo dużo swojego czasu ale nie zapomina również o nauce w  szkole w której osiąga  najwyższe wyniki w klasie. Ogromne gratulacje, wspaniale że dzieci maja swoje pasje które przekładają się w tak ogromne sukcesy, spełnienia wszystkich marzeń.

  Udostępnij