• Zawodnicy Łaskiego Klubu Sztuki Walki odnieśli kolejny sukces i wywalczyli medale w Pucharze Europy w kickboxingu.
  Od 30 kwietnia do 3 maja łascy zawodnicy rywalizowali w Pucharze Europy w kickboxingu Światowej Organizacji WAKO. Reprezentanci ŁKSW doskonale walczyli w formułach: light contact, kick light i low-kick. Do Krynicy Zdroju pojechali: Patryk Markowski, Angelika Szczepańska, Tomasz Szczepaniak, Karolina Szwedzka, Mateusz Nowak, Karolina Kubiak.
  Patryk stoczył zaciętą walkę, jednak po nabytej kontuzji musiał wycofać się z dalszych rozgrywek. Karolina Szwedzka w dobrym stylu przeszła od eliminacji do finału i wywalczyła srebrny medal w kategorii light contact. Mateusz Nowak pewny zawodnik, który zdobył złoto w low-kicku oraz srebrny medal w formule kick light. Karolina Kubiak również zgarnęła dwa krążki – złoto w low-kicku oraz srebro w kick light. Tomasz Szczepaniak znakomitą postawą na ringu zagwarantował sobie drugie miejsce w low-kicku, przywiózł również brązowy medal w kick light. Angelika Szczepańska błyskawicznie przeszła przez eliminacje do ćwierćfinałów jednogłośnym werdyktem sędziów. W walce o medal zajęła trzecie miejsce, zdobywając brąz w formule light contact. W formule kick light Angelika zdobyła srebro.
  – Bardzo cieszę się z faktu, że dzieci i młodzież z Łasku z sukcesami reprezentowały nasz region na międzynarodowej imprezie sportowej – mówi dumny trener Stanisław Kołodziejski.
  chmiel.
  foto: zbiory prywatne

  Udostępnij