• Bieg Papieski 2015

    12 kwietnia 2015 r. odbędzie się kolejna edycja Wojewódzkiego Biegu Pamięci Jana Pawła II. W tym roku obchodzimy 10 rocznicę śmierci naszego Wielkiego Rodaka.
    Powiat Łaski nieprzerwanie od 2006 roku we współpracy  z władzami samorządowymi gmin z terenu Powiatu Łaskiego, Księdzem Prałatem, Proboszczem Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP i Św. Michała Archanioła w Łasku oraz środowiskiem sportowym organizuje Bieg Pamięci Jana Pawła II w Łasku dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
    Taka forma pamięci o Papieżu Polaku od wielu lat cieszy się wielką popularnością wśród mieszkańców Powiatu Łaskiego. Wydarzenie skutecznie wpisało się w świadomość lokalnej społeczności, a lista startowa uczestników z roku na rok staje się coraz dłuższa i bardziej prestiżowa. W tym roku pojawiła się nowa kategoria „samorządowcy i zaproszeni goście”. Ponadto organizatorzy szykują niespodziankę dla osób, które brały udział we wszystkich edycjach biegu i dowodem ich udziału w tych biegach jest posiadanie numerów statorowych z którymi biegli, będą rozlosowane nagrody rzeczowe. Osobiste zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 07 kwietnia br. do godz. 15:00, pokój nr 7, parter.
    Natomiast zgłoszenia uczestnictwa w biegu zbiorcze ze szkół oraz indywidualne (w poszczególnych kategoriach) przyjmowane są do 07 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Łasku, pokój nr 7 lub pod numerem telefonu: 043 675-68-47 oraz drogą elektroniczną na adres e-mail: promocja2@lask.com.pl.

    Udostępnij