• IKEA Łódź_Mały ogrodnik (1) IKEA Łódź_Mały ogrodnik (2) IKEA Łódź_Mały ogrodnik (3) IKEA Łódź_Mały ogrodnik (4)

  Dzieci od najmłodszych lat powinny mieć kontakt z przyrodą. Warto pokazać im więc, jak wygląda praca w ogrodzie. Będzie to dla nich ciekawe oraz bardzo pouczające doświadczenie. Aby zaaranżować domowy warzywnik wystarczy nam już niewielka przestrzeń na parapecie czy balkonie. W wyhodowaniu warzyw i ziół pomogą nam gotowe komplety do uprawy IKEA. Z kolei pierwsze kroki w pracach ogrodowych, dzieci mogą zrobić już podczas najbliższych warsztatów „Mały ogrodnik”.

  Nadchodzi wiosna, przyroda budzi się do życia, a słońce zachęca nas do częstszego przebywania na świeżym powietrzu. Wiosnę warto zaprosić także do naszych domów i przy okazji sprawić frajdę dzieciom. Jak zrobić to w prosty sposób? Wystarczy zachęcić maluchy do stworzenia domowego ogródka, aby mogły obserwować dorastające rośliny. Dzieci nauczą się podstaw ogrodnictwa, a wszyscy domownicy będą mogli cieszyć się świeżymi ziołami i warzywami. Pierwsze kroki w uprawie roślin, mali ogrodnicy mogą stawiać podczas najbliższych warsztatów „Mały ogrodnik” w IKEA Łódź.

  To nic trudnego!

  W najbliższy weekend IKEA Łódź zaprasza wszystkie maluchy na wiosenne warsztaty. Dzieci będą mogły pobawić się w małego ogrodnika i zasadzić roślinkę, którą później zabiorą do domu, aby móc ją dalej pielęgnować. Dzięki zajęciom przekonają się, że praca w ogródku może być ciekawa i przyjemna, a opiekowanie się roślinkami to nic trudnego.

  Warsztaty „Mały ogrodnik” odbędą się w sobotę i niedzielę, 14 i 15 marca, w godzinach 12.00-18.00, na Dziale Pokój Dzienny, w sklepie IKEA Łódź.

  Z IKEA to jeszcze prostsze!

  Dla tych, którzy chcieliby wyhodować wiosnę w swoim domu, IKEA przygotowała gotowe zestawy do uprawy FRÖER. Znajdują się w nich m.in. nasiona, brykiety ziemi, tace do sadzenia oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji roślin. Dzięki nim, zarówno dzieci jak i dorośli, z łatwością wyhodują warzywa lub zioła, takie jak bazylia, mięta, pietruszka, papryczki czy sałata. Niewielki ogródek możemy urządzić na balkonie lub parapecie okna, gdyż nie wymaga on dużej przestrzeni.

  Dodatkowe informacje na stronie: www.IKEA.pl/lodz

  Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

  IKEA jest liderem, innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2011 odwiedziło ponad 18 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Polska, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając meble i artykuły wyposażenia wnętrz do sieci IKEA na całym świecie.

  Udostępnij