• W Sędziejowicach powstanie nowy klub sportowy skupiający wszystkich pasjonatów sportu z terenu naszej gminy. Inicjatorzy pomysłu zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie na nazwę klubu.

  Chcemy powołać nowy klub sportowy, który będzie odpowiedzią na wszystkie sportowe i rekreacyjne potrzeby mieszkańców Gminy Sędziejowice. Klub będzie dobrem wspólnym wszystkich mieszkańców, dlatego w jego tworzenie chcemy zaangażować wszystkich mieszkańców.
  W związku z tym ogłaszamy konkurs na NAZWĘ KLUBU.

  Pierwszy etap polegał będzie na przesyłaniu propozycji na adres mailowy klub.sedziejowice@gmail.com. Propozycje można nadsyłać do 22 lutego br. (niedziela). Po wybraniu najciekawszych propozycji przeprowadzona zostanie sonda internetowa w której mieszkańcy będą mogli zdecydować jak powinien nazywać się klub.

  Autor zwycięskiej nazwy otrzyma torbę sportową firmy Adidas, a spośród wszystkich uczestników rozlosujemy również 3 nagrody pocieszenia – torby podręczne na dokumenty.

  Wszystkie osoby zainteresowane współpracą mogą zgłaszać swoje pomysły lub propozycje do koordynatorów: Sławek Sobala – ssobala23@wp.pl i Darek Cieślak dariusz.cieslak@onet.pl.

  Po ustaleniu nazwy przygotowane zostanie logo, a następnie zebranie założycielskie klubu.

  Udostępnij