Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| February 28, 2021

Scroll to top

Top

2 komentarze

Kandydaci do Rady Miejskiej -

Kandydaci do Rady Miejskiej

Okręg nr 1
1) Adam Marek (SLD), 2) Dariusz Kulawiecki (Nasza Przyszłość), 3) Przemysław Kalupa (PO), 4) Renata Cholerzyńska (BPS), 5) Kamil Kudzin (PiS), 6) Piotr Wojtczyk (Prawy Samorząd)

Okręg nr 2
1) Agnieszka Łukaszewska (SLD), 2) Wojciech Różański (PSL), 3) Łukasz Śmiałowski (BPS), 4) Tomasz Jurczyński (PiS), 5) Marcin Marosek (PS)

Okręg nr 3
1) Antoni Chudobiński (SLD), 2) Izabela Grzegorek (PSL), 3) Włodzimierz Nowicki (BPS), 4) Anna Mirowska (PiS), 5) Adrian Czyżak (PS)

Okręg nr 4
1) Wanda Graczyk (SLD), 2) Eugeniusz Pawlikiewicz (Nasza Przyszłość), 3) Agnieszka Zimny (PSL), 4) Rafał Mencel (PO), 5) Krzysztof Owczarek (BPS), 6) Paweł Muszyński (PiS)

Okręg nr 5
1) Krzysztof Pięta (SLD), 2) Adrian Przybyłek (Nasza Przyszłość), 3) Włodzimierz Małecki (PSL), 4) Robert Bartosik (BPS), 5) Andrzej Mara (PiS)

Okręg nr 6
1) Ewa Miszczak (SLD), 2) Tomasz Szafrański (Nasza Przyszłość), 3) Marcin Gwis (PSL), 4) Mariola Gumpert Obst (PO), 5) Wojciech Madej (BPS), 6) Ryszard Wróbel (PiS), 7) Mariusz Rusin (PS)

Okręg nr 7
1) Bożena Rybicka (SLD), 2) Marcin Łopata (Nasza Przyszłość), 3) Wioletta Okupińska-Janus (PSL), 4) Bogdan Majewski (PO), 5) Zofia Kulczyńska (BPS), 6) Włodzimierz Henke (PiS), 7) Jacek Gerwatowski (PS)

Okręg nr 8
1) Jadwiga Przybylska (SLD), 2) Małgorzata Kacprzak (Nasza Przyszłość), 3) Artur Knul (PSL), 4) Marek Łukawski (PO), 5) Elżbieta Rytwińska (BPS), 6) Przemysław Urban (PiS)

Okręg nr 9
1) Jerzy Strzelczyk (SLD), 2) Janusz Dąbek (Nasza Przyszłość), 3) Arkadiusz Lefik (PO), 4) Piotr Kijański (BPS), 5) Agnieszka Grzanka (PiS), 6) Łukasz Mazur (PS), 7) Grzegorz Stolarek (Nasze Przylesie)

Okręg nr 10
1) Piotr Wiśniewski (SLD), 2) Bartosz Wróbel (Nasza Przyszłość), 3) Anna Kowalewska (PSL), 4) Krzysztof Prawicki (BPS), 5) Mariola Barańska (PiS), 6) Marek Świat (PS), 7) Stanisław Kołodziejski (Nasze Przylesie),

Okręg nr 11
1) Natalia Kaciupska (SLD), 2) Jarosław Wełna (PSL), 3) Marek Szewczyk (PO), 4) Aleksandra Tarnowska (BPS), 5) Stefan Misiak (PiS), 6) Waldemar Betkier (PS), Magdalena Klimczak (Szansa dla Kolumny)

Okręg nr 12
1) Mariusz Janiszewski (SLD), 2) Ewa Żyła-Wiewiórska (PSL), 3) Marcin Sałagacki (PO), 4) Krystyna Politańska (BPS), 5) Wiesława Kowalczyk (PiS), 6) Małgorzata Janecka (PS), 7) Tomasz Kaliszan (Szansa dla Kolumny)

Okręg nr 13
1) Grzegorz Rosiak (SLD), 2) Sławomir Molenda (Nasza Przyszłość), 3) Elżbieta Szkudlarek (PSL), 4) Jacek Skrzyński (PO), 5) Ewa Laszczyk (BPS), 6) Piotr Pluciński (PiS), 7) Mateusz Dana (PS), 8) Tomasz Piotrowski (Szansa dla Kolumny)

Okręg nr 14
1) Paweł Zborowski (SLD), 2) Stanisław Bordowicz (Nasza Przyszłość), 3) Elżbieta Korczak (PO), 4) Iwona Ratajczyk (BPS), 5) Robert Szczepaniak (PiS)

Okręg nr 15
1) Przemysław Sadziński (SLD), 2) Grażyna Pawlak (PSL), 3) Dariusz Janecka (BPS), 4) Marzena Błońska-Suk (PiS), 5) Grzegorz Ciebiada (KWW Grzegorza Ciebiady)

Okręg nr 16
1) Jarosław Koziróg (SLD), 2) Barbara Pawelec (PSL), 3) Emilia Blaźnik (PO), 4) Piotr Kościan (BPS), 5) Jacek Bartczak (PiS)

Okręg nr 17
1) Grzegorz Miłosz (SLD), 2) Tadeusz Wał (Nasza Przyszłość), 3) Izabela Łuczak (PSL), 4) Zbigniew Sowała (BPS), 5) Bolesław Ejsmont (PiS)

Okręg nr 18
1) Wojciech Nowakowski (SLD), 2) Anna Saleta (Nasza Przyszłość), 3) Magdalena Matusiak (PSL), 4) Józef Rychlik (BPS), 5) Marcin Binas (PiS), 6) Krzysztof Sobala (PS)

Okręg nr 19
1) Dariusz Michalak (SLD), 2) Wiesław Rybka (Nasza Przyszłość), 3) Honorata Warszawska (PSL), 4) Wojciech Marianowski (BPS), 5) Mieczysław Zalasa (PiS)

Okręg nr 20
1) Paweł Pęgowski (SLD), 2) Adrian Rogalski (Nasza Przyszłość), 3) Dariusz Grabarczyk (PSL), 4) Krzysztof Chudzik (PO), 5) Janusz Szkudlarek (BPS), 6) Grzegorz Groblewski (PiS), 7) Bartłomiej Skrzypiński (PS)

Okręg nr 21
1) Anna Wołosz (SLD), 2) Dawid Mataśka (Nasza Przyszłość), 3) Karolina Kaniecka (PSL), 4) Anna Walczewska (BPS), 5) Monika Witucka PiS)

Komentarze:

  1. Marcin

    Droga redakcjo, cóż to za dziwna kolejność prezentowania kandydatów?

  2. Redakcja

    przypadkowa, jak widać 🙂

Wstaw komentarz