• DSC01594 DSC01607 DSC01598

  4 października odbyło się wielkie otwarcie salonu mody „mmer”. Był tort, szampan i… duże rabaty.

  W sobotę w Łasku przed nowym sklepem zgromadził się tłum. Już przy wejściu na gości czekała miła niespodzianka – pyszny tort i lampka szampana. Przybyli zachwalali wystrój salonu, po czym zaczęli oglądać asortyment. A mieli co, bowiem „mmer” to nie tylko sklep z koszulami. Tutaj każdy mężczyzna może ubrać się od stóp do głów. Salon oferuje garnitury, buty, koszule, płaszcze, kurtki oraz gustowne dodatki, takie jak krawaty, muchy, spinki do mankietów, szaliki, czapki i portfele. Co najważniejsze, ceny nie są wygórowane.
  – W naszym salonie ceny koszul zaczynają się od 49 złotych. Oczywiście są to produkty wyłącznie polskich producentów, których cechuje wysoka jakość. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nie obciążając zbytnio domowego budżetu – zapewnia Maciej Wesoły z salonu mody „mmer”.
  Mężczyzna dodaje również, że ceny garniturów w salonie są nawet o 200 zł niższe niż w sklepach w Łodzi. O tym przekonali się również goście, którzy w dniu otwarcia mogli liczyć jeszcze na 10% rabatu. Mężczyźni z ochotą przymierzali koszule, a w dobraniu odpowiedniego fasonu pomagały sympatyczne sprzedawczynie. W efekcie wielu panów ze sklepu wyszło z pełnymi torbami ubrań. Dodatkowo w ramach prezentów otrzymywali kubki, parasolki i długopisy. Panie również znalazły tutaj coś dla siebie.
  – Ja też chciałabym coś kupić, a w sprzedaży mają ładne damskie portfele – mówiła jedna z klientek.
  Dokonując zakupu, goście otrzymywali karty stałego klienta.
  – Ta promocja będzie trwała jeszcze przez tydzień – dodaje Maciej Wesoły.
  Mieszkańcy ochoczo odwiedzali salon mody „mmer do ostatniej godziny otwarcia. Jeszcze o 16.50 jeden z mężczyzn robił zakupy. Nic dziwnego, że nie mógł się zdecydować. „Mmer” w swojej ofercie ma 500 garniturów i 1000 koszul najlepszych polskich producentów. W sklepie możemy znaleźć takie marki jak: Pierre Cardin, Vistula, Jupiter, Vestus i wiele innych.

  Udostępnij