• ŁASK PLAKAT 03-10-2014 G 17;00

  KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, AGENCJA  ARTYSTYCZNA  ART  serdecznie zaprasza na program premierowy  2014  POGODA NA SUMA.

  Impreza odbędzie się 03-10-2014 r. o godz. 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Gimnazjum nr 2 ul. Berlinga 1 w Łasku.

  Skecze prezentowane w tym programie są nowością i nie były emitowane na antenie telewizyjnej. Ponad 2 godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek…

  Haratniemy w gałę !!!

  Będziemy mieli okazję uczestniczyć w posiedzeniu rządu, przeżyjemy próbę generalną spektaklu podczas, której aktorzy zmęczeni występami w  reklamach  mylą  kwestie, przyjrzymy się Polsce oczami powracającego do kraju kibica . Zobaczymy pamiętniki z wakacji, przekonamy  się  jak  mężczyźni w bardzo zaawansowanym wieku prężą muskuły i zapominają o dolegliwościach w obecności młodej dziewczyny, oraz obejrzymy wiele innych premierowych skeczy. Na koniec nie zabraknie bisów – a tam największe hity.

  Zamówienia zbiorowe na bilety pod nr tel. 693-062-880, wys-tawiamy f-ry VAT, dostarczamy bilety z fakturą na miejsce pod wskazany adres, płatność do uzgodnienia.

  Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy pod wyżej Wymienionymi  numerem telefonu.

  Udostępnij