• Łask – ul. Zielona

  8  maja / czwartek / godz. 17:30

  W najbliższym papierowym wydaniu „Mojego Łasku” konkurs telefoniczny – moża bedzie wygrać trzy podwójne zaproszenia na występ.

  CYRK ARENA PREZENTUJE SPEKTAKL 2014.

  Nowemu sezonowi towarzyszą  wielkie zmiany, spektakle odbywają się pod nowym ogromnym  niebiesko-białym namiotem o średnicy 32 metrów uszytym przez Włoską renomowaną firmę ScolaTeloni. Nowoczesne oświetlenie, piękne kostiumy,  najlepsi artyści, dobrze dobrana muzyka wszystko po to by program prezentowany przez  cyrk Arena spotkał się z jeszcze większym uznaniem  wśród nawet najbardziej wymagających widzów.

  CYRK ARENA JEST JEDYNYM CYRKIEM W POLSCE, W KTÓRYM MOŻNA PODZIWIAĆ POKAZY DZIKICH ZWIERZĄT. LWY TYLKO W CYRKU ARENA- Tego nie można przegapić!

  Tegoroczny program  stworzony został z myślą dzieciach, młodzieży jak i dorosłych. Podczas spektaklu występują najlepsi artyści z: CZECZENI, ROSJI, UKRAINY, CZECH i POLSKI.

  Program jest pełen atrakcji, można zobaczyć w nim:  Ekwilibrystykę na wałkach, akrobacje pod kopułą cyrku na linie pionowej, duet akrobatyczny na trapezie(ramka), żonglerkę, hula-hop oraz jedyne w Polsce – akrobacje na stalowych masztach, o dobrą zabawę pomiędzy występami artystów zadbają nasi Clowni z Ukrainy.
  Jak na tradycyjny cyrk przystało nie zabraknie pokazów zwierząt.

  Główną atrakcją sezonu jest pokaz 5 lwic i lwa, który zaprezentuje TomasRingel z Czech, ponadto zobaczymy:  wielbłądy, kucyki, lamy, alpaki, kozy, osiołki oraz niezwykłe umiejętności wyższej szkoły jazdy konia rasy Andaluzja, który przy wskazówkach dyrektora cyrku  Mirosława Złotorowicza zaprezentuje nam piękny pokaz.

  Widowisko trwa 120 minut + 20 minutowa przerwa podczas,  której można przejechać się na kucyku, wielbłądzie, skorzystać z dobrze zaopatrzonego w napoje i słodkości bufetu, skosztować watę cukrową i popcorn, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszym clownem.
  Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Cyrk odwiedzi w całym sezonie około 200 miast by jak największej ilości osób przedstawić niesamowity spektakl. Teraz  i ty masz okazję!

  Dodatkowe informacje dostępne na www.cyrk-arena.com

  Udostępnij