• Pierwszy głos padł na Teresę Wesołowską. Zapraszamy do głosowania!
  Wyniki można śledzić w zakładce „Plebiscyt”.
  W Radzie Miejskiej i Radzie Powiatu jest aż 29 mężczyzn i tylko 9 kobiet. Ale większość szefuje panom – wśród nich mamy jedną wiceprzewodniczącą Rady Powiatu i 5 przewodniczących komisji. Znacie je Państwo z naszych relacji, sesji, spotykacie radne na co dzień – są waszymi sąsiadkami, koleżankami, zgłaszacie do nich problemy, prosicie o interwencje. Oceńcie ich zaangażowanie, która z radnych najprężniej działa na rzecz lokalnej społeczności, która zawsze poda pomocną dłoń? Zapraszamy do oddawania głosów na radne, które Waszym zdaniem, spisują się najlepiej. Nazw klubów, do których należą nie podaliśmy celowo, to nie one są ważne, to jak sprawowany jest mandat nie zależy od partyjnych barw. TRZY RADNE, KTÓRE ZDOBĘDĄ NAJWIĘCEJ GŁOSÓW, UHONORUJEMY SPECJALNYMI CERTYFIKATAMI.
  Głosowanie rozpoczyna się w środę, 23 kwietnia o godz. 15.00, a zakończy się 7 maja również o 15.00.
  Jak głosować?
  1. Należy wysłać sms-a pod numer 7248 o treści ML.NR KANDYDATKI, np. ML.1, ML.2 itp. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT (na konto naszego faworyta wpada 1 punkt).
  2. Należy wysłać sms-a pod numer 74567 o treści ML.NR KANDYDATKI, np. ML.1, ML.2 itp. Koszt jednego SMS-a to 4,92 zł z VAT (na konto naszego faworyta wpada 6 punktów).
  3. Należy wysłać sms-a pod numer 79567 o treści ML.NR KANDYDATKI, np. ML.1, ML.2 itp. Koszt jednego SMS-a to 11,07 zł z VAT (na konto naszego faworyta wpada 16 punktów).

  Uwaga, przyjmujemy także oryginalne kupony

  Udostępnij