Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| July 7, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

DUMP JAM – rowerem po wysypisku

DUMP JAM – rowerem po wysypisku

Dump-Jam_plakat

Już po raz drugi na łaskim skateparku odbędą się widowiskowe zawody rowerowe. To okazja, by zobaczyć karkołomne akrobacje i spędzić czas w sportowej atmosferze.
17 maja oczy wszystkich amatorów sportów ekstremalnych z regionu będą zwrócone na łaski skatepark. W dwóch kategoriach – MTB i BMX (w zależności od wielkości roweru) – zmierzą się zawodnicy z całej Polski. Efektowne przejazdy i niebezpieczne ewolucje to gratka nie tylko dla młodzieży! Pamiętając sukces zeszłorocznych zawodów, organizatorzy liczą na wysoką frekwencję zarówno zawodników, jak i widzów.
– W zeszłym roku atmosfera była niesamowita! – twierdzi Dominik Muszyński zaangażowany w projekt. – Pamiętam, że wśród publiczności byli nawet rodzice z dziećmi! Wszyscy świetnie się bawili – dodaje „Mucha”.
Dump Jam to tajemnicza nazwa nadana przez organizatorów dopiero w tym roku.
– „Dump” w języku angielskim oznacza „wysypisko”. Nazwa zawodów nie dziwi więc tych, którzy znają przeszłość terenów, na których powstał łaski skatepark – tłumaczy Wojtek Grącki, współorganizator imprezy.
Spodziewany wysoki poziom zawodów, atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów oraz dobre wspomnienia sprzed roku zwiastują ciekawe wydarzenie, które ma szansę wpisać się na stałe w kalendarz imprez w naszym mieście.

Wstaw komentarz