Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| March 25, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Szukamy sponsora

Szukamy sponsora

Dramatyczny apel poszukujących sponsora przez Pro Strikers Łask.

„Witam!

Piszę do Państwa jako Kapitan Pro Strikers Łask, czyli drużyny  piłkarskiej grającej w I Lidze Pabianic NIKE Playarena.pl. Zapewne jak Państwo już wiedzą z wcześniejszych moich e-maili, że jesteśmy grupą młodych ludzi grających w w/w lidze. Grając we wspomnianej już lidze godnie reprezentujemy nasze piękne miasto – Łask.  

Osiągamy sukcesy grając w rozgrywkach Pabianickich: 

  • zdobyliśmy Mistrzostwo II Ligi Pabianic w sezonie 2012/1,
  • zajęliśmy świetne IV miejsce w Pucharze Pabianic 2013,
  • obecnie zajmujemy (jako beniaminek) 11.miejsce w I Lidze.

Sportowo idzie nam dobrze, lecz organizacyjnie schodzi to wszystko na „psy”.  Jestem przekonany, że mielibyśmy o wiele wyższe miejsce w tabeli  ligowej I Ligi, ale wielokrotnie kilku z moich czołowych zawodników nie jeździło (z powodu braku pieniędzy na bilety autobusowe) na mecze i je niestety przegrywaliśmy. I tutaj przechodzę do sedna sprawy. Apeluję jako kapitan Michał Łakomy do burmistrza miasta Łask Pana Gabriela Szkudlarka, wszystkich przedsiębiorców z terenu powiatu Łaskiego o wsparcie sponsorskie naszego klubu! 

Tak, jesteśmy klubem amatorskim, ale błagamy wręcz o drobne wsparcie  finansowe PSŁ. Potrzebne nam jedynie „drobne” pieniądze na stroje sportowe (tj.jednorazowa dotacja na koszulki, spodenki i getry), środki pieniężne na bilety autobusowe do Pabianic i z powrotem dla całej drużyny, a także na wodę mineralną. Chcę przypomnieć, że gra w mojej  drużynie zaledwie 15 osób, więc pomoc jest naprawdę drobna. Jak Państwo widzicie, nie są to ogromne wydatki.

Oczywiście nie błagamy opomoc finansową za darmo. Oferuję potencjalnemu sponsorowi Pro Strikers Łask miejsce na reklamę na strojach drużyny, a także włączenie nazwy sponsora do nazwy naszej  drużyny oraz reklamę sponsora na naszym FP na Facebook’u i na naszej
 stronie internetowej.

Można skontaktować się ze mną poprzez Facebook’a:
 www.facebook.com/ProStrikersLask ,a także numer telefonu: 534247027″

Kapitan Pro Strikers Łask- Michał Łakomy”

Wstaw komentarz