Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| March 20, 2019

Scroll to top

Top

Współpracownicy

Współpracownicy

Szczepan Sadurski – rysownik satyryczny, karykaturzysta i dziennikarz. W prasie zadebiutował w wieku 14 lat. Opublikował ponad 6 tysięcy rysunków i ilustracji w ponad 200 tytułach prasy polskiej i zagranicznej. Jest zdobywcą m.in. Złotej Szpilki ’86 (nagroda tygodnika satyrycznego Szpilki w konkursie na najlepszy rysunek roku). Miał wystawy w Nowym Jorku, Moskwie, Atenach, Newcastle, Warszawie… Jest założycielem i przewodniczącym międzynarodowej organizacji o nazwie: Partia Dobrego Humoru (Good Humor Party), prowadzi portal satyryczny sadurski.com. Obecnie publikuje w Polsce oraz w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech i Turcji. Mieszka w Warszawie.

Marzena Zawodzińska – polonistka, autorka cyklu „Przegląd prasy zapomnianej” oraz artykułów o tematyce historyczno-religijnej. zmarzen@gmail.com

Aleksander Duda („Olo) – nauczyciel matematyki. W „Nowym Życiu Pabianic” pisze o turystyce, szkolnym sporcie i kulturze.

Paweł Szałecki – trener piłkarski i wuefista. Pisze o sporcie, redaguje strony sportowe. Stała rubryka: „Z pierwszej piłki Pawła Szałeckiego”.